Free shipping above €30,- (NL)                   Openingstijden Winkels Schiphol en Rotterdam CS

Go to account settings
10 Dec 2024

Van 10 tot 30 december host Up To Do Good een Pop Up Store midden op Utrecht CS

Van 10 tot 30 december host Up To Do Good een Pop Up Store midden op Utrecht CS

Zoals je waarschijnlijk weet steunen wij goede doelen en initiatieven ook door deze kosteloos een podium te bieden om deze initiatieven onder de aandacht te brengen. In Utrecht doen we dat samen met Sheltersuit en Oikocredit

Naast een mooie selectie van de producten van Up To Do Good, vind je daarom in de Pop Up Store in Utrecht ook producten van Sheltersuit en producten die gemaakt zijn met steun van Oikocredit. De opbrengsten van deze producten gaan helemaal naar Sheltersuit en de initiatieven die Oikocredit steunt met microkredieten.

In de Pop Up Store vind je ook een mooie expositie over het goede werk van Sheltersuit en Oikocredit. 

Oikocredit
Financiële inclusie
Bijna 10% van de wereldbevolking leeft onder de armoedegrens. De meerderheid woont in afgelegen
gebieden en heeft vaak geen toegang tot financiering. De meesten van hen hebben een laag en
onvoorspelbaar inkomen en beschikken niet over de middelen om te werken aan een leefbaar
bestaan. Het doel van microfinanciering is om mensen aan hun eigen toekomst te laten werken. Een
klein bedrag is voldoende om een ​​bedrijf te starten of te laten groeien. In tegenstelling tot donatiegeld wordt leengeld steeds opnieuw uitgeleend. De aflossingen van de lening worden meerdere keren gebruikt om opnieuw een ​​microkrediet aan een ondernemer te verstrekken. Zo blijft hetzelfde geld nieuwe ondernemers ondersteunen en worden uiteindelijk nog veel meer mensen geholpen.

Sheltersuit Foundation
De missie van Sheltersuit Foundation is een wereld waarin iedereen toegang heeft tot onderdak en met waardigheid wordt behandeld. Dit vraagt om mensen die bereid zijn anderen te helpen.
Met innovatieve oplossingen, efficiënte hulp en nauwe samenwerking worden er grote stappen gezet om positieve verandering teweeg te brengen en het welzijn van degenen in nood te verbeteren. Met hergebruikt materiaal maakt Sheltersuit echte sheltersuits. Niet als vervanging van een dak boven je hoofd, maar als noodoplossing.

Kom langs en kom meer te weten over deze goede initiatieven!
elke dag open van 10.00 - 19.00 uur muv eerste Kerstdag

Keep in touch

Don’t worry, we won’t spam

Winkelwagen — 0

You cart is currently empty

Inloggen

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »